Becsült olvasási idő: 3 perc
Hatszor hat válasz a reklámról

A jövő hét a Reklámfeszt jegyében telik el. A nyitónapon, kedden, 18-án sorra kerülő, Reklám, vagy amit nem akartok címet viselő szekció szereplői közül öten – Sas István, Hargitai Lilla, Geszti Péter, Horváth Lajos és Kaszás György –, továbbá a rendezvény előkészítésében szerepet vállaló Nagy Bálint válaszol a szakma jelenével és jövőjével kapcsolatos hat alapfontosságú, s ezért mindenkit érintő és érdeklő kérdésre.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!