Becsült olvasási idő: 1 perc
Elbocsátások a román köztévénél

Várhatóan már az idén kollektív elbocsátások lesznek a román közszolgálati televíziónál, az intézkedés azonban kevésbé érinti majd a magyar szerkesztőségeket - jelentette ki hétfőn az MTI-nek Nagy Zoltán, a román televízió igazgatótanácsának tagja.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!