Új vezető a Helyi Témánál
November végétől a Szuperinfótól érkező Koncz György a Helyi Téma kiadó új vezetője, aki 2004-ben már részt vett az újság elindításában.
Vitézy átszervez
Vitézy Tamás kizárólagos tulajdonába került a Théma Lapkiadó, amelynek korábban tulajdonosa volt a Théma Nyomda is.
A Helyi Téma is tagja a Médiauniónak
Médiafelületeket ad és tagdíjat is fizet.
Ősszel indul Tarlós tévéje
Az Index információi szerint több kábelszolgáltató céggel folytat tárgyalást a főpolgármesteri hivatal az új fővárosi tévé közvetítési jogairól. Úgy tudják, a tárgyalások hamarosan lezárulnak, és októbertől vagy novembertől megkezdi működését a budapesti tévé, ingyenes fővárosi lap nem lesz, inkább a Helyi Témában és a Metropolban vesznek oldalakat.
