Becsült olvasási idő: 1 perc
Ősszel indul Tarlós tévéje

Az Index információi szerint több kábelszolgáltató céggel folytat tárgyalást a főpolgármesteri hivatal az új fővárosi tévé közvetítési jogairól. Úgy tudják, a tárgyalások hamarosan lezárulnak, és októbertől vagy novembertől megkezdi működését a budapesti tévé, ingyenes fővárosi lap nem lesz, inkább a Helyi Témában és a Metropolban vesznek oldalakat.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!