Eladták a Szigetet
A cégben 70 százalékos tulajdonrészt szerzett egy amerikai tőkealap. Együtt terjeszkednének külföldön.
Megvédte magát a Sziget a Dunától
A Sziget Szervezőiroda gátakat emelt a Hajógyári szigeten, hogy a dunai árvíz ne öntse el annak közterületeit. Gerendai szerint 40 millió forintot költöttek a védekezésre.
Egyetemi lapot támogat a Sziget
M néven közös magazint indít a MOHA, a Meex és a Sziget, ősztől online felülettel is jelentkeznek.
Javult az Est Media eredménye
Több mint kétmilliárdos vesztesége volt az Est Mediának az év első felében, a Sziget eladás kiszűrésével azonban csak 246 milliós a mínusz, ami 170 millióval kedvezőbb, mint a 2011-es eredmény.
Gerendai visszavásárolja a Szigetet
Eladja Sziget-tulajdonrészét az Est Media. A 49 százalékos részvénycsomagot Gerendai Károlyék vásárolják meg.
Hat éves a WAMP, Tarlós is ünnepelt
Hat év, 76 vásár, 750 kiállító, 600 000 látogató, három dizájnfesztivál és négy szakmai elismerés után szakértő befektető részvételével működik tovább a WAMP.
Gerendai tulajdonos a Wampban
Gerendai Károly magánbefektetőként tulajdonrészt vásárolt a Wampban.
Olcsóbban fesztiválozhatunk nyáron
A HVG információi szerint, ha elfogadják Rogán Antal módosító javaslatát, akkor 27-ről 18 százalékra csökkenhet a zenei fesztiválok belépőjegyeinek az áfája.
A Sziget Európa legjobb fesztiválja
A Sziget lett az első a kontinens legjobb fesztiváljait versenyeztető European Festival Awards megmérettetésen.
Ez volt a leggyengébb Sziget
Közel 400 ezer ember érkezett hat kontinensről az idei Sziget fesztiválra. Ez több mint a tavalyi, de nem rekord. Rekord viszont a veszteség, amit a szervezőiroda többi fesztiváljának sikere kompenzált.
