Becsült olvasási idő: 1 perc
Origós az MTE új elnöke

Új elnököt és elnökséget választott a Magyarországi Tartalomszolgáltatók Egyesülete. Az eddigi elnök Gerényi Gábor tovább folytatja munkáját a szervezetnél, utódja Nádori Péter lett.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!