A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 0 perc
Eladhatják az Origót?
Az Origo főszerkesztője a Cink infói szerint arra kérte a szerkesztőség tagjait, hogy a jövő hétfői értekezletre mindenki menjen be, az is, akinek nem kellene dolgoznia - írja a Cink, amely arra a következtetésre jut, hogy akár az Origo eladását is bejelenthetik.
