Az iparág nem tud örülni sem magának, sem másnak
Múlt csütörtökön tartotta meg a Kreatív Csoport a hagyományosnak számító médiakonferenciáját. A kerekasztalokon szó volt az állami hirdetésekről, az új online médiumokról, a megyei lapokról, a saját tartalmakról és a médiapiac jövő évéről.
Fagyizás, sajtozás, eprezés Siófokon
Tizenkilencedszer volt Média Hungary konferencia. A Kreatív ott volt és jegyzetelt.
A bizonytalanság éve jön
Mely médiatípusok lehetnek 2014 nyertesei? Meg tud-e élni a 444.hu és a Forbes? Mit hoz a tévés piacnak a Tv2 eladása? Erről és sok másról is szó esett a Kreatív Csoport médiapiaci trendeket összegző konferenciáján.
Sör vagy tej folyjon a tévéből?
Támogatja-e a Balaton Soundot jövőre a Heineken? Az Ariel vagy a Lenor öblít-e majd többet a tévében? Használ-e a Mizo sajtóhirdetéseket? Ilyen és ehhez hasonló titkokra kaphat választ a Média2013 konferencia FMCG-szekciójában.
Fogynia kell a médiapiacnak
Rezignált, borulátó hangulat uralkodott a tapolcai médiakonferencia első napján, ahol az előadók többsége abban értett egyett, hogy a négy év alatt gyakorlatilag megfeleződött reklámpiac még nem fogott padlót, lesz még lejjebb is, illetve a háztartások vásárlóértéke még évekig nem emelkedik majd, ami azt jelenti, hogy továbbra sem lesz több pénz a médiaiparban.
Milyen jövő vár a kommszakosokra?
Médiatörvény és felsőoktatási törvény – mindkettő hatással lehet a kommunikációs szakmát most elsajátító nemzedék életére, miközben az átalakuló infokommunikációs világban is helyt kell állniuk.
Csütörtökön indul az egyetemi médiakonferencia
Majtényi László fővédnöksége alatt, Pécsett kerül sor a kommunikáció szakos egyetemisták médiakonferenciájára. Fesztiválmarketing és városmarketing, médiaszabályozás, Facebook és nyomtatott sajtó.
