Felmondtak a Neo FM dolgozói

Felmondtak a Neo FM dolgozói

Sajtótájékoztatón jelentette be a Neo FM rádiót működtető FM 1 Zrt. huszonhat munkatársa, hogy hétfőn azonnali hatállyal felmondott, hiába kezdeményeztek tárgyalásokat az új tulajdonossal. 

Csődvédelmet kért a Neo FM

Csődvédelmet kért a Neo FM

Csődvédelmet kért a bíróságtól a NeoFM rádiót üzemeltető FM1 Kommunikációs Zrt, azért, hogy biztosítani tudják a rádió jövőbeni működését, ezzel egyidejűleg a tulajdonosok rendezni kívánják a társaság többszáz millió forintra duzzadt tartozását. A Médiatanács közleményben reagált a rádió pénteki beadványára: nem fogadják el a fedezetül benyújtott váltót, a tulajdonos által kért csődvédelemet pedig a rádió bezárásaként értelmezik. Hétfő éjfélig várják a rádiótól, hogy a hivatal által felajánlott módon rendezze tartozásának egy részét.