Árvízi műsort sugároztak nyolc napig

Árvízi műsort sugároztak nyolc napig

Az egyik cseh közszolgálati televízió és rádió az árvízi helyzetről nyolc napon keresztül élő 24 órás műsorban számolt be. Helyszíni eseményekről és sajtótájékoztatókról tudósítottak.

Orbán elvitte az árvizi show-t

Orbán elvitte az árvizi show-t

A miniszterelnök és csapata ügyesen profitál az árvíz adta kommunikációs lehetőségekből, de néhány túlkapás nélkül jobban is elsülhetett volna a terv. Rényi Ádám szakember az árvíz alatt folytatott kommunikációt elemzi.

Szebeni István az Ozone Networkhöz megy

Szebeni István az Ozone Networkhöz megy

Árvízi híradót vezet Szebeni István az OzoneNetworknek, egyelőre ideiglenesen.

Nézze élőben az árvizet!

Nézze élőben az árvizet!

A Ustream az A38-ról közvetít, a csatorna bevételét az árvízkárosultaknak adják.