bn
Becsült olvasási idő: 0 perc
A Well dolgozik a Gránit Pólus kommunikációs megújulásán

Az ügynökség kétkörös tender után kezdett együtt dolgozni még 2022-ben a Westenddel, majd félév múlva kérték fel az új feladatra az ingatlan-vagyonkezelőnél is.

A Well és az ingatlanfejlesztő Gránit Pólus közötti megállapodás határozatlan időre szól. A vállalat arculatában és teljes kommunikációjában is megújul. „Ingatlanpiaci szerepén túl azzal is értéket kíván teremteni, hogy segít eligazodni a jövő társadalmi, környezeti és technológiai trendjeinek megismerésében és hozzájárul azok fenntartható megvalósulásához” – írja közleményében a Well.

Kép: Gránit Pólus Facebook