Becsült olvasási idő: 0 perc
Reklámhelyeit értékesítené a Mol

Pályázaton próbál partnert találni a Mol a reklámhelyei hasznosítására. November 4-ig lehet jelentkezni a részvételi szándékkal.

A Mol nyílt pályázatot hirdet a magyarországi, partneri rendszerben működő töltőállomásainak külterületére elhelyezhető egyedi reklámhelyek kiépítésére és azok hasznosítására (óriásplakát és citylight plakát kivételével).

A pályázat célja, hogy a nyertes 2012. január 1-től 2013. december 31-ig keretszerződéses keretek között - tapasztalatával, szakértelmével, a Mol tevékenységével összhangban elvégezze a MOL magyarországi töltőállomásain a reklámhelyek telepítését és kereskedelmi célú hasznosítását.

A nyertes Ajánlattevővel a Mol vállalkozási szerződést köt az ajánlati felhívásban részletezett feladatok elvégzésére 2011. november 30-ig. A részvételi szándékot 2011. november 4-ig lehet jelezni a vállalatnál.