hero
Kreatív
Becsült olvasási idő: 2 perc
Csuja Imre mellett Pokorny Lia is képben van a Suzuki legjobb ajánlataival

Pokorny Lia érkezik Csuja Imre mellé a Suzuki legújabb kampányában.

EZ EGY KAMPÁNYBEJELENTŐ, AMELYET NEM A KREATÍV SZERKESZTŐSÉGE, HANEM A KAMPÁNY KÉSZÍTŐI ÍRTAK. IDE KATTINTVA KÜLDHETSZ TE IS SAJÁTOT!
A STÁBLISTA ÉS A KAMPÁNY BEJELENTKEZÉS UTÁN OLVASHATÓ.

Mikortól meddig fut a kampány, milyen felületeken: 

Csuja Imre mellé érkezik Pokorny Lia a Suzuki 2025-ös tavaszi, integrált sales fókuszú kampányába, amely a televízió csatornáin, rádióban, outdoor és online felületeken és a márka közösségi média csatornáin fut majd.

Kampánycél: 

Csuja Imre egyenrangú vezetőtársaként jelenik meg Pokorny Lia a cégnél – amit korábban együtt alapítottak. A művésznő érkezésével leveszi a terhek egy részét a Csuja Imre által megformált agilis, kedves humorú Főnök karakteréről, és mindemellett a női vásárlók és autóvezetők is jobban tudnak kapcsolódni a márkához egy női szereplő megjelenésével. Pokorny Lia karaktere kedves, de határozott, aki érzékeny az őt körülvevő világ rezdüléseire, de a humora is a helyén van – és a Főnökhöz hasonlóan képben van a Suzuki legjobb ajánlataival, ezért is vásárol ő maga is akár 1,3 millió forint árkedvezménnyel olcsóbban egy Suzuki S-CROSS-t.

A kampány/reklám fő üzenete 

Érdemes a MySuzuki hűségprogrammal élni, mert egy regisztrációval – modelltől függően – akár 1,3 millió forinttal olcsóbb lehet egy új Suzuki.

Kreatívkoncepció: 

A kreatív koncepció Pokorny Lia és Csuja Imre karaktere közti szeretetteljes kapcsolatra épít, amibe belefér néha egy kis baráti froclizás is. Kiemelten fontosnak tartottuk az egyenrangúságot, így teremtve meg az egyensúlyt közöttük, hiszen a Pokorny Lia által megformált szereplőnek is pont olyan jó szimata van a nagyszerű ajánlatokhoz, mint a Főnöknek, ráadásul a környezetvédelem kiemelten fontos számára, ezért is választott hibrid hajtású autót.

Érdekesség, behind the scenes

Stay tuned, mert Pokorny Lia nem csak márciusban tűnik fel a Suzukinál.

A reklámok: 

TVC:


Werkfilm: 

Online szpotok:


Werkfotók

Alkotók listája 

Megbízói oldal

Magyar Suzuki Zrt.
Marketingvezető: Varga András
Marketing manager: Árki Vivien

Ügynökségek

Kreatív ügynökség: Labowsky
Kreatívigazgató: Temesi Zsolt
Art director: Csikós Péter
Grafikus: Szántai Kata
Szövegíró: Kulcsár Zsuska, Ikafalvi-Farkas Dávid
Account director: Endrődi Edit
Account manager: Pálinkás-Stuhl Ágnes 

Médiaügynökség: Art Média

Stratégiai igazgató: Hajdú Imre
Senior médiatanácsadó: Czalbert András
Médiatanácsadó: Gyűrű Orsolya

PR, content ügynökség: 

PR-Agent Communications
Stratégiai tanácsadó: Soós Eszter
PR & content manager: Molnár Márk
Account manager: Okváth Marcell

Social média ügynökség: Friendly™
Client service & Media manager: Fehér Márton
Creative Director: Kőteleky Aywee

Produkció

Produkciós cég: The Lab 3
Producer: Simon Dániel
Rendező: Ungvári Dávid
Operatőr: Králik Dániel
Stylist: Kiss Virág
Vágó: Várfoki Zoulu
Colorist: Stalter Anna
Werkfotók: Somló Iván
Werkfilm: Pomázi Viktor, Látos Márk