Becsült olvasási idő: 0 perc
Partnerségre talált a Jó állam

Egyedüli indulóként a Bell & Partners nyerte meg a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium „Jó állam” nevű kampányának feladatait.

Még januárban írt ki közbeszerzést a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium (KIM) a Jó állam nevű kampányának kommunikációs és médiavásárlási feladataira. Az összetett kommunikációs munkákra a KIM nettó 35 millió forint keretösszeget biztosított.

A közbeszerzést a Közbeszerzési Értesítő közlése szerint egyedüli indulóként a Bell & Partners nyerte. Az ügynökség az eredetileg biztosított nettó keretösszegnek megfelelő ajánlatot adott be.