A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Nem élhetünk internet nélkül
Kutatást készített a Metropol napilap Városlakók és technológia címmel a telekommunikációs szokásokról. Összesen 20 ezer embert kérdeztek meg hat kontinens 25 városában. A megkérdezettek fele kiborulna, ha napjában egyszer nem tudna belépni kedvenc közösségi oldalára.
