Becsült olvasási idő: 1 perc
Milliárdos büntetésért perel a Cablevision

A Cablevision beperelte a Viacomot, mert szerintük utóbbi cég "hétszámjegyű", tehát legalább 1 milliárdos büntetéssel fenyegette a New York környékén szolgáltató kábelcéget, ha nem fizet az alacsonyan értékelt csatornák disztribúciós jogaiért. A Viacom szerint a Cablevision egy decemberben aláírt konstrukciót akar így megtorpedózni.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!