A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
L. Simon válaszolt a Napi Gazdaságnak
L. Simon László, a reklámadóról szóló törvényt beterjesztő fideszes politikus a Napi Gazdaságnak adott interjújában továbbra is kitart amellett, hogy nem az RTL Klub ellenében született meg a törvény, illetve belebegteti, hogy az internetes tartalomszolgáltatókra vonatkozóan további szigorítás várható.
