A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Jól jött az olimpia a köztévének
Jó eredményekkel zárta a köztévé az olimpiai közvetítéseit - derül ki az Initiative új kutatásából. Az M1-en és az M2-n összesen 550 órányi közvetítés futott, a legtöbben Gyurta Dániel éremosztójára voltak kíváncsiak. A megnyitót az összes tévénéző 38,6 százaléka követte.
