A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Fábry februártól a köztévén
Tizennégy év után február 2-án tér vissza a köztévé képernyőjére Fábry Sándor humorista. A műsorvezető Fábry címmel 70 perces úgynevezett one man show-val jelentkezik kéthetente csütörtökönként az m1-en – jelentette be a műsor pénteki sajtótájékoztatóján az MTVA vezérigazgatója Budapesten.
