Nincs olyan szakmai konferencia, ahol ne hangozna el a szünetben olyan beszélgetés, ami a hazai előadók gyengeségére és a külföldiek erősségére hívná fel a figyelmet. A tenderzsűrik értékelései szerint számos tendert a prezentációik gyengesége miatt veszítenek el ügynökségek. Valóban ennyire rossz előadók vagyunk? Mitől jó egy előadó? Mit kellene másképp csinálni? A Power Point a hibás?
A Kreatív Online kutatásában a személyes tapasztalatokra, a prezentáció és a cégek viszonyára, továbbá a prezentációk gyengeségeire kérdezünk rá. A marketingkommunikációs szakma általános prezentációs színvonalát meghatározó szokások, tények felmérésével az a célunk, hogy a szakma életében először, átfogó képet alkothassunk az eladási munka eredményességét alapjaiban befolyásoló tevékenységnek a helyzetéről.
A megkérdezés adatainak elemzése után egy összefoglalóban szembesítünk mindenkit az eredménnyel.
Itt tudsz válaszolni a kérdéseinkre!
Nagyon köszönjük!
