MTV - új kabinetfőnök és médiastratégiai igazgató
[2000.12.08. 13:38]
A Magyar Televízió (MTV) szóvivője, Bende Gyöngyi látja el a továbbiakban a csatorna elnöki kabinetfőnöki feladatait is.
A poszton korábban Szulyovszky Csaba állt, aki ezentúl médiastratégiai igazgatóként dolgozik a közszolgálati televíziónál. Bende Gyöngyi nem válik meg szóvivői munkájától. Lapinformációk szerint még nem dőlt el, hogy a havonta jelentkező kormányfői interjúkat
Bende Gyöngyi vagy Baló György, az Aktuális című műsor vezetője készíti-e. Az MTV azt szeretné, hogy Baló legyen a riporter, de a két félnek még sikerült megállapodnia.
(Forrás: Népszabadság)
