hirdetés

Szlovák és svájci nyertes a Ringier pályázatán

A Ringier Kiadó az ARC plakátversenyhez kapcsolódóan idén is versenyre buzdította munkatársait, a nyertes pedig egy szlovák és egy svájci kolléga lett.
hirdetés

Mint arról beszámoltunk, a Ringier kiadó az ARC plakátverseny egyik szponzoraként saját versenyt hirdetett. A pályázaton az európai Ringier országok minden munkatársa és a hazai kiadó partnerei is pályázhattak képes vagy akár szöveges plakáttervekkel. A téma a vasfüggöny lebontásának huszadik évfordulója volt.

A versenyt Milan Svolik, a Ringier Szlovákia munkatársa nyerte 1989 - Year of Liberty című plakátjával, aki ötmillió forint értékű felülettel támogathatja az általa választott nonprofit alapítvány, az SOS Gyermekfalu kampányát. Milan Svolik 2004 óta dolgozik grafikusként a Ringier-nél, felelős a kiadónál készülő nyomtatott termékek layout-jáért, dizájnjáért és a hirdetések készítéséért.

1. helyezett: Milan Svolik – Ringier Szlovákia
1. helyezett: Milan Svolik – Ringier Szlovákia

A második helyezett a svájci Ringier-nél dolgozó Karin Strebel lett Together című munkájával. Ő az általa választott szervezet, a WWF Magyarország kommunikációs kampányát  hárommillió forinttal segítheti. Karin Strebel szintén 2004-ben csatlakozott a Ringier csapatához, 2007-óta a Schweizer Illustrierte grafikusaként dolgozik a kiadónál.

2. helyezett: Karin Strebel – Ringier Svájc / Grafikus - Schweizer Illustrierte
2. helyezett: Karin Strebel – Ringier Svájc / Grafikus - Schweizer Illustrierte

A legötletesebbnek ítélt két pályázat a szeptember 3-án nyitó ARC óriásplakát kiállításon is megtekinthető, a versenyre beérkezett legjobb plakátokat meg lehet nézni a Pixter.hu oldalon.

Az ARC idei versenyének díjazott munkáját megnézheti itt.

(forrás: Kreatív Online )

kapcsolódó linkek

hirdetés
Ha hozzá kíván szólni, jelentkezzen be!
 
hirdetés
hirdetés

Társoldalak

hirdetés
hirdetés